מקרקעין ותמ"א 38

דיני מקרקעין – משרדנו עוסק בתחום המקרקעין ומעניק מכלול שירותים משפטיים הנוגעים לרכישה, מכירה, השקעה ותכנון במקרקעין. משרדנו שם דגש על יעילות הטיפול בכל לקוח בהתאם לצרכיו האישיים, תוך התאמה ותכנון מוקדם של המסלול המשפטי המתאים ביותר לכל לקוח בדרך לתוצאה הרצויה בשימת דגש על מצויינות מקצועית. 

בין היתר עוסק משרדנו בעניינים הבאים:

עסקאות במקרקעין – משרדנו עוסק בייצוג מוכרים, רוכשים, משכירים, שוכרים ומשקיעים בעסקאות שונות הנוגעות למקרקעין, כגון מכירת ורכישת דירות, לרבות רכישות מקרקעין בהליכי כינוס נכסים, עריכת הסכמי שכירות, ותביעות פינוי ופיצוי נגד שוכרים, וכו'.

תמ"א 38 – משרדנו עוסק הן בייצוג קבלנים והן בייצוג דיירים המבקשים להוציא לפועל פרוייקט במסגרת תמ"א 38, תוך ליווי צמוד ואישי המבטיח תוצאות יעילות ומהירות, חיסכון בעלויות ושמירה מקסימאלית על האינטרסים של כל צד לתוכנית.

בתים משותפים וסכסוכי שכנים – ייצוג ועדים, נציגויות ודיירים בסכסוכי שכנים.

ייצוג שוכרים ובעלי דירות – הסכמי שכירות, ייעוץ, תביעות פינוי, תביעות הקשורות ביחסים אלו.

תכנון במקרקעין – כן עוסק משרדנו בענייני תכנון מקרקעין מול רשויות התכנון, רשויות מקומיות ולשכת רישום המקרקעין בענייני היתרי בניה, היתרי שימוש, תכניות איחוד וחלוקה (לרבות פרצלציה ורה-פרצלציה) וכיוצ"ב.

עסקאות לרכישות נדל"ן מניב בחו"ל – אפיק השקעה זה הפך להיות בשנים האחרונות (הן בשל עלית מחירי הנדל"ן בישראל והן בשל המשבר הכלכלי שפקד את ארה"ב ואירופה) כלי השקעה רב עוצמה, רווחי מאוד וכדאי למשקיעים רבים מישראל. אולם למרבה הצער על אף עלות ההשקעה המינימאלית הנדרשת, אפיק השקעה זה נותר בלתי נגיש למשקיעים רבים בשל מורכבות העסקה (הן מבחינת היבטי המיסוי, הן מבחינת הדינים הזרים החלים על נכסי המקרקעין בחו"ל והן מבחינת ריחוק הנכס) יצויין כי השקעה בנכסי נדל"ן בחו"ל עשויה בלא תכנון מוקדם וזהיר להביא לאובדן ההשקעה ובמקרים מסויימים אף לצבירת חובות החורגים מסכום ההשקעה ההתחלתי.

משרדנו, תוך שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין בארה"ב ואירופה שם לו למטרה להנגיש אפיק ההשקעה זה למשקיעים פוטנציאלים בישראל תוך מתן ליווי צמוד לכל אורך חיי העסקה על כל היבטיה ולהוות "One stop shop" בכל הנוגע לרכישת נדל"ן מניב בחו"ל (הקמת חברה בארה"ב או אירופה, מו"מ עם בנקים למשכנתאות, רכישות נכסים מעוקלים המצויים בבעלות בנקים, התנהלות מול קבלנים ונותני שירותים מקומיים, התקשרויות עם חברות ניהול נכסים ועוד).